Instrukcja jak nagrać gry na pendriva i grac za free na xboxie 360.txt

(3 KB) Pobierz
Instrukcja obrazkowa po angielsku:
http://www.xbox360iso.com/showthread.php?t=275445
Wideo:
http://www.youtube.com/watch?v=Gq69BT-dDIg

Sposób na pełne wersje gier na na NIEPRZEROBIONEJ konsoli XBOX 360 z najnowszym systemem 2.0.9199 i wyższym. 

Wstęp:
Cały bajer polega na wymienianiu się profilami graczy, profilami na których dany gracz legalnie zakupił jakš grę i udostępnia komu swój profil z tym egzemplarzem zakupionej przez siebie gry. Do uruchomienia gry w ten sposób potrzebne jest połšczenie z internetem, gdyż konsola sprawdza czy ten profil faktycznie kupił danš grę. Po tej weryfikacji można zalogować się już na swój profil i nabijać osišgnięcia itp.. Działa to, gdyż każda zakupiona gra przez dowolny profil (dowolnego gracza) jest dostępna dla WSZYSTKICH profili na konsoli na której zalogował się profil, który wykupił danš grę.

Struktura plików i folderów:
Profil znajduje się w folderze: Content\
Sama gra znajduje się w folderze:  Content\0000000000000000\

UWAGA! Tylko ta konkretna wersja gry będzie działać z tym konkretnym załšczonym profilem, gdyż ten profil posłużył do zakupienia tego egzemplarza gry. Dlatego wersja demo którš już pobralicie sobie kiedy na konsolę NIE będzie działać jako pełna wersja i należy jš wykasować i używać dołšczonej wersji gry. (chyba że nie chcecie grać w pełnš wersję) 


INSTRUKCJA:
1. Instalujemy program o nazwie USB.XTAF.EXPLORER.EXE (plik instalacyjny programu jest razem z instrukcjš) 
2. Konfigurujemy naszego PENDRIVA (pojemnoć minimum 8GB, zależnie od wielkoci danej gry) do pracy z konsolš XBOX 360: podpinamy go do konsoli (wybieramy ustawienia>pamięć>Wybieramy naszego pendrive i klikamy skonfiguruj>czekamy ok 2min i klikamy A, czyli akceptujemy) 
3. Podpinamy naszego pendrive pod USB naszego PC/laptopa.
4. cišgamy grę z dołšczonym profilem (sš w jednym pliku podzielonym na party WinRARem) (folder: NO JTAG -Game on Demand na moim chomiku):
http://chomikuj.pl/superpliki/Xbox+360
5. Pobranš grę z profilem wypakowujemy  WinRARem
6. Uruchamiamy na PC program  USB.XTAF.EXPLORER
7. Podpinamy naszego skonfigurowanego do pracy z xboxem pendriva do PC.
8. W programie  USB.XTAF.EXPLORER wybieramy w menu File>Open device, co otworzy edycję zawartoci pendriva.
9. Przenosimy foldery Content z grš i profilem do okna programu. Program się zamrozi przez długi czas nie będzie odpowiadał gdyż proces kopiowania plików na pendriva może potrwać bardzo długo, więcej niż 10-20 minut. Gdy się skończy program znowu będzie odpowiadał na polecenia. Dlatego zalecam cierpliwoć! Po tym sprawdzamy czy wszystkie pliki z naszych folderów się dodały poprawnie, jak nie powtarzamy proces (program lubi gubić niektóre pliki). Na danego pendriva można dodać kilka gier z profilami, jeżeli tylko mamy wystarczajšco pojemnego pendriva i zachowamy odpowiedniš strukturę folderów.
10. Podpinamy pendrive pod usb xboxa 360 
11. Wylogowujemy się ze swojego profilu.
12. UWAGA! Logujemy się do profilu dołšczonego do gry poprzez nacinięcie rodkowego przycisku z logiem xboxa na padzie! (tzw. przycisk guide) A nie poprzez menu obrazkowe. Jak dostaniemy komunikat o wyborze avatara dla tego profilu to wybieramy i nie przejmujemy się jakimi komunikatami błędów po nim.
13. Podpinamy neta do xboxa (NIE trzeba mieć konta GOLD aby grać w pełnš wersję! Chyba że chcesz grać z innymi przez neta)
14. Przechodzimy do BIBLIOTEKI GIER i uruchamiamy grę za pomocš tego profilu.
15. Gdy gra się uruchomi na tym profilu naciskamy ponownie przycisk z logiem xboxa i wylogowujemy się z tego profilu, a następnie logujemy się do naszego własnego profilu. Z naszego profilu możemy też pobrać aktualizację do gry jeżeli sš jakie dostępne podczas uruchamiania gry, pobiorš się i zainstalujš bez problemu.
16. Gramy na swoim profilu w pełnš wersję gry! Jeżeli gra nie działa to znaczy, że zrobiłe co niezgodnie z instrukcjš.
17. Pamietaj też po zalogowaniu na swój profil zapisujesz stany gry na dysk twardy, czyli tam gdzie przechowujesz swój profil.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin