Jak włamać się na czyjegoś kompa.txt

(1 KB) Pobierz
Czy wiesz jak najprociej się włamać do czyjego komputera znajšc jego adres IP? Jeżeli nie, to przeczytaj...


Jeli wiesz gdzie stoi taki komputer i masz do niego dostęp (na przykład u kolegi), to pójd tam pod jakim pretekstem, sprytnie zmu kolegę do wyjcia na dłuższa chwilę z pokoju i wtedy dokonaj włamu na jeden ze sposobów:

1. Brutalny - (tak zwany "brute force") za pomocš przecinaka i młotka wykonaj w obudowie otwór odpowiedniej wielkoci, tak żeby swobodnie mógł tam zajrzeć i powyjmować co Ci tam jest potrzebne,

2. Ostrożny - (tak zwany "niewidzialny") majšc przy sobie niezbędnik chakiera ( scyzoryk wielozadaniowy) odkręć rubki w obudowie, zdejmij obudowę, wyjmij co potrzebne, skręć wszystko jak było na poczštku tak żeby kolega nic nie zauważył. Po włamaniu się w ten sposób możesz zostawić sobie backdora poprzez wyjecie nieużywanej zalepki z tylu obudowy.

Jeli nie wiesz gdzie fizycznie stoi komputer, to musisz użyć specjalnego programiku. Nazywa się on "hack_it_if_you_know_ip" i jest dostępny w każdym szanujšcym się serwisie chakierskim na cały wiecie. Nie ma nic lepszego!!!
Wykonuje on następujšce dzialania:

1. Za pomocš specjalnych pakietów dostaje się przez wszystkie firewalle do komputera ofiary w sposób niezauważalny.

2. Instaluje się na komputerze ofiary,

3. Wykonuje akcje destrukcyjna polegajšca na sprzętowym osłabieniu obudowy komputera, tak aby delikatnym kopnięciem można było się do niego włamać. Jednoczenie poluzowuje rubki od obudowy, gdyby chciał zastosować metodę "niewidzialna". Następnie na Twój e-mail wysyła dokładny adres gdzie stoi komputer, wraz z opisem pomieszczenia i sposobami na włamanie się do budynku. Jak już to dostaniesz, to włamujesz się do odpowiedniego budynku i już chyba wiesz co dalej robić.

Życzymy udanych włamań!
Zgłoś jeśli naruszono regulamin