201216_pl_PL.pdf
(
39608 KB
)
Pobierz
16
Migdałowa uczta dla
tych, których kochasz
12 listopada
– 2 grudnia
2012
Delektuj się świąteczną atmosferą z migdałowym Tender Care!
Ekskluzywna edycja Waszego ulubionego kosmetyku przynosi
skórze niebiańską miękkość i gładkość.
POLAND
Unikalna Gwarancja Satysfakcji
Mogą Państwo zwrócić Waszemu Konsultantowi
dowolny zakupiony u niego produkt w ciągu 10 dni
od daty zakupu. W zamian mogą Państwo zażądać
od Konsultanta dostarczenia innego produktu Orifl ame
o tej samej wartości lub zwrotu pieniędzy.
Orifl ame jest członkiem
Stowarzyszenia Sprzedaży
Bezpośredniej (DSA)
oraz Światowej Federacji
Stowarzyszeń Sprzedaży
Bezpośredniej (WFDSA).
Orifl ame nigdy nie
testowało i nie będzie
testować produktów, ani ich
składników na zwierzętach
podczas produkcji.
Decyzję
tę podjęliśmy już na samym
początku, w 1967 roku,
gdy powstawało Orifl ame.
Dzięki współpracy z organizacją
Rainforest Alliance gwarantujemy,
że
papier używany do pro-
dukcji naszych Katalogów
pochodzi z dobrze i odpo-
wiedzialnie zarządzanych
zasobów leśnych.
WYPRÓBUJ!
Potrzyj produkt
i poczuj zapach!
PONAD
570
pomysłów na
wyjątkowy
prezent!
Fundacja Orifl ame realizuje
ideę
niesienia pomocy
dzieciom i młodym
kobietom
poprzez szeroki
zakres inicjatyw i projektów
o charakterze edukacyjnym.
NIECH TE
ŚWIĘTA
www.facebook.com/orifl amepl
www.twitter.com/orifl amepoland
ORIFLAME POLAND Sp. z o.o.
ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa
tel. (22) 458 03 00 fax (22) 458 02 02
INFOLINIA ORIFLAME 801 122 000
Opłaty za połączenie wg stawek operatora lokalnego
www.orifl ame.pl
Tender Care
Almond Protecting Balm
Migdałowy krem uniwersalny
Tender Care
Cudowna kuracja odżywcza i nawilżająca
dla przesuszonej, szorstkiej skóry. Pełen
dobroczynnych, kojących skórę olejków
krem zachwyca subtelnym, migdałowym
zapachem. Idealny prezent dla Ciebie
i Twoich najbliższych! 15 ml
660,00/l
24467
Tender Care
Almond Protecting Balm
Migdałowy krem uniwersalny
Tender Care
Cudowna kuracja odżywcza i nawilżająca
dla przesuszonej, szorstkiej skóry. Pełen
dobroczynnych, kojących skórę olejków
krem zachwyca subtelnym, migdałowym
zapachem. Idealny prezent dla Ciebie
i Twoich najbliższych! 15 ml
24467
BĘDĄ OLŚNIEWAJĄCE!
W pięknym
opakowaniu.
TWÓJ KONSULTANT
SPECJALNA OFERTA
NA ŚWIĘTA
60
%
Już wkrótce… Twoje
najpiękniejsze święta!
Premiera brązującego pudru
w perełkach Giordani Gold
Festive w limitowanej edycji.
25,00
9,90
PONAD
TANIEJ
B O N U S
DLA URODY
Korzystaj i ciesz si
z efektów!
Voila!
RUSZAJ NA
PODBÓJ NOCY
Hipnotyzuje otoczenie
wytworną elegancją
i pewnością siebie. Bijący
z niej blask i wyrafi nowana
zmysłowość zachwycają
wszystkich, których spotyka
na swojej drodze. Kobiety
chcą być takie jak ona,
mężczyźni marzą o tym,
by ją spotkać. Taka jest
kobieta pachnąca Sparkle
in Paris!
NOWOŚĆ
EDYCJA
LIMITOWANA
Sparkle in Paris Eau de Toilette
Woda toaletowa Sparkle in Paris
Zmień się w piękną kusicielkę dzięki
zapachowi Sparkle in Paris. Harmonijna
kompozycja zmysłowego wetiweru, pełnej
porywającej świeżości jagody i orzeźwiających
nut szampana obudzi w Tobie nieposkromiony
magnetyzm kobiecości, godzien Miasta Świateł.
50 ml
1780,00/l
24585
WYPRÓBUJ!
Potrzyj i powąchaj
zapach!
89,00
OLNIEWAJ
I OSZCZDZAJ!
a
Zrób zakupy za 99,00 z tego Katalogu,
a NOWA woda toaletowa Sparkle in Paris
mo
e by
Twoja za
34,90!
Ponad
60%
taniej
2
3
EDYCJA
LIMITOWANA
LUBIMY TO!
MAGICZNE ZAPACHY!
Wyjątkowe zapachy Disneya dla
chłopców i dziewczynek
NOWOŚĆ
Sparkle
in Paris…
Kolekcja tak zachwycająca,
że zakochasz się w niej
od pierwszego wejrzenia!
Dostaniesz od nas torebki
na prezenty
GRATIS!
*
Bestsellerowe serum zwężające
pory i wygładzające zmarszczki
Ecollagen
W TYM
KATALOGU:
Ponad
30
%
Ponad
45
%
02
PRZEDSTAWIAMY
NOWY ROZKOSZNY ZAPACH
SPARKLE IN PARIS…
Ucieknij do świata romansów i luksusu
z NOWĄ kolekcją Sparkle in Paris
45
MAKIJAŻ
Modne prezenty świąteczne w przystępnych
cenach – plus cała masa przyjemności dla Ciebie!
63
VERY-ME
Stwórz najgorętszy wizerunek w tym sezonie!
75
ZAPACHY
Najbardziej pożądany punkt na liście
świątecznych życzeń!
93
DO CIAŁA I WŁOSÓW
Znajdź ukojenie dla ciała i duszy
109
PIELĘGNACJA CERY
Drogocenna skóra zasługuje na specjalną
pielęgnację, zwłaszcza zimą. Już dziś zacznij
jej regenerację.
126
WELLNESS
Pokonaj zimowe chłody odżywczą mocą
witamin!
140
PROSTY WYBÓR…
PRZYJEMNOŚĆ
OBDAROWYWANIA!
Fantastyczne i niedrogie zestawy upominkowe
dla każdego!
taniej
taniej
str.
2–11
str.
134
str.
44
str.
121
WASZE
TOP 5
ULUBIONYCH PRODUKTÓW!*
Szukaj produktów
oznaczonych tym
symbolem.
*Torebki na prezenty tylko z wybranymi produktami.
www.orifl ame.pl
* Klasyfi kacja na podstawie ocen globalnych
Ponad 570 pomysłów na magiczne prezenty!
1. Przeciwstarzeniowy krem Diamond Cellular
Daj się uwieść luksusowej sile diamentów i obdaruj
skórę niezwykłym blaskiem. str. 123
Święta to czas magiczny, jednakże (jeśli jesteście choć trochę podobni
do mnie) mogą być czasami trochę stresujące! Znalezienie idealnych
prezentów dla rodziny i przyjaciół jest nierzadko sporym wyzwaniem.
Jest jednak dobra wiadomość! Przejrzałem już przedostatni w tym roku
Katalog i zapewniam Was, że tym razem odhaczanie prezentów ze
świątecznej listy będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek! Przygotowaliśmy
ponad 570 niezwykłych pomysłów na prezent, wśród których każdy
znajdzie coś odpowiadającego jego gustowi i… możliwościom budżetu.
Obdarowywanie innych to bardzo ważna część świąt, ale dla mnie w tym okresie jeszcze
ważniejsze jest bycie razem z ludźmi. Spędzanie czasu z najbliższymi, kilkudniowy urlop, podczas
którego możemy zwolnić tempo i zastanowić się nad minionym rokiem to coś, co sprawia,
że i tym razem z utęsknieniem czekam na moje wymarzone święta. Mam nadzieję, że dla Was
i Waszych najbliższych te święta też będą niezapomniane!
2. Krem na dzień Optimals Even Out™ SPF 20
Uwielbiany za swoją skuteczność w zwalczaniu
przebarwień i gwarancję wyrównanego kolorytu cery.
str.117
3. Balsam do ust Orifl ame Beauty Spa Therapy
Niezwykły balsam 2 w 1, który zapewnia ustom
doskonałe nawilżenie i jednocześnie je chroni! str. 52
Spróbuj cofnąć czas!
4. Regenerująca maseczka do stóp
Feet Up Advanced
Zapomnij o zmęczonych, obolałych stopach. Dzięki tej
intensywnie działającej maseczce wejdziesz w świąteczny
czas lekkim krokiem! str. 97
Czy wiesz, że…
DEAN HICKEY – STARSZY NAUKOWIEC, DZIAŁ BADAŃ
Pieniądze z prowadzonej lokalnie
sprzedaży produktów z logo Fundacji
Orifl ame zostaną przekazane na pomoc
dzieciom z rodzin zastępczych, w tym
podopiecznym
SOS Wiosek
Dziecięcych
w Polsce.
Serum w kapsułkach Time Reversing SkinGenist to prawdziwy luksus dla Twojej skóry.
Dzięki lekkiej formule i jedwabistej, łatwo wchłaniającej się konsystencji, serum może służyć
jako idealna odżywcza baza do nakładania pod Twój krem na dzień lub na noc.
Poza tym fantastycznie wspomaga pielęgnację przeciwzmarszczkową Twojej
cery. Przeprowadziliśmy testy kosmetyku z udziałem prawie 100 kobiet
i rezultaty mówią same za siebie – promienna, gładka, miękka i zdrowo
wyglądająca cera.
5. Woda toaletowa Excite
Ekscytujący, świeży zapach o zmysłowym i jednocześnie
bardzo męskim charakterze. Doskonały prezent dla
Twojego mężczyzny! str. 78
Życzę Wam wszystkim wesołych świąt!
Dyrektor Zarządzający
str. 26
4
5
Czysta przyjemność!
OLŚNIEWAJĄCY
POCZĄTEK WIECZORU
Uwielbia rozpieszczać swoją
skórę. Staranne zabiegi
pielęgnacyjne to dla niej chwila
wyrafi nowanej przyjemności.
Otula swoje ciało pełną
blasku miękkością, kuszącą
delikatnym, kwiatowym
zapachem. Paryż woła jej imię.
NOWOŚĆ
EDYCJA
LIMITOWANA
Rozświetlający
balsam
do ciała
Sparkle in Paris
Bath & Shower Gel
Żel do kąpieli i pod prysznic
Sparkle in Paris
Żel do kąpieli i pod prysznic
o szykownym zapachu musującego
szampana i jagód, przyprawiony
szczyptą wetiweru. 300 ml
39,67/l
24454
Żel do
kąpieli i pod
prysznic
18,00
11,90
Sparkle in Paris
Anti-perspirant 24h Deodorant
Dezodorant antyperspiracyjny
24h Sparkle in Paris
Antyperspirant o eleganckim,
kobiecym zapachu, zapewniający
skuteczną ochronę przez cały dzień.
Bez alkoholu. 50 ml
178,00/l
24456
Ochrona
24H
13,00
8,90
Sparkle in Paris
Shimmering Body Lotion
Rozświetlający balsam
do ciała Sparkle in Paris
Balsam do ciała o jedwabistej
konsystencji i eleganckim zapachu,
dodający skórze wytwornego blasku.
200 ml
64,50/l
24455
19,00
1 2 , 9 0
WSZYSTKIE 3 ZA
24,90!
PONAD
50%
TANIEJ
ZAOSZCZD
25
ZŁ!
a
6
7
NOWOŚĆ
EDYCJA
LIMITOWANA
Ciesz się niezwykłym
blaskiem ust dzięki
PEREŁKOM
METASHINE!
Stwórz spektakularny efekt,
nadając oczom szykowny
połysk, to takie proste!
24817
Sheer Pink
24822
Black Sparkle
24819
Caramel Nude
24823
Shimmering Silver
24820
Frosty Purple
24825
Purple Shimmer
Sparkle in Paris Eye Pencil
Kredka do oczu Sparkle in Paris
Dodaj nocy blasku, malując oczy kredką
w jednym z 3 połyskujących, metalicznych
odcieni. 1 g
12900,00/kg
20,00
12,90
Sparkle in Paris Lip Gloss
Błyszyczk Sparkle in Paris
Apetyczny blask ust w 3 nowych odcieniach
limitowanej edycji błyszczyków Power Shine.
5 ml
3580,00/l
29,00
17,90
Rozpal noc
W MIEŚCIE ŚWIATEŁ
Kiedy słońce chowa się za horyzontem i rozbłyskują
światła miasta, nadchodzi czas, aby olśniewać. Pełne
blasku spojrzenie, mieniące się usta i promieniująca siła
kobiecości wyróżniają ją z tłumu. Bez względu na to,
gdzie skierują ją kroki, zawsze będzie najjaśniejszą
gwiazdą.
POŁYSKUJCE
ELEGANCJ OCZY
I USTA
a
Wyjątkowy elastyczny
aplikator zapewnia
precyzję i łatwość
nakładania!
35
TANIEJ
P O N A D
8
9
Plik z chomika:
dorcia79
Inne pliki z tego folderu:
201217_pl_PL.pdf
(40326 KB)
201216_pl_PL.pdf
(39608 KB)
201215_pl_PL.pdf
(33679 KB)
201214_pl_PL.pdf
(32421 KB)
201213_pl_PL.pdf
(32842 KB)
Inne foldery tego chomika:
#2009
#2010
#2011
#2013
#2014
Zgłoś jeśli
naruszono regulamin