MEZOTERAPIA_BEZIGLOWA.doc

(27 KB) Pobierz
MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową, która znajduje się w ruchu pulsacyjnym. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Mamy ich do wyboru ok 20. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie. Dzięki możliwości regulacji parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania klientki.

 

Mezoterapia bezigłowa w terapii przeciwzmarszczkowej

Wraz z upływem lat skóra się starzeje. Zanikają włókna kolagenowe i elastyna, spada poziom nawilżenia, zwiększa się ilość wolnych rodników. Powstają zmarszczki i zmienia się się owal twarzy. Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić. W codziennej kosmetyce oraz podczas klasycznych zabiegów nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych. Nie pozwala na to warstwa rogowa naskórka. Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji i odpowiedniej fali elektromagnetycznej pory otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórki przedostają się potrzebne substancje aktywne. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza. Mezoterapię bezigłową można wykonywać w okolicach oczu. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów /co najmniej 4/ w odstępach 5-10 dni. Dla utrzymania efektu dobrze jest powtórzyć mezoterapię bezigłową raz na miesiąc.

 

Mezoterapia bezigłowa w terapii antycellulitowej i na tkankę tłuszczową

Dzięki możliwości regulacji mocy impulsu możemy skutecznie zadziałać na głębiej położone warstwy tkanki tłuszczowej. Dobierając odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych osiągamy redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, rozstępów oraz ujędrnienie biustu. Po przeprowadzeniu serii zabiegów /10-12/ 2,3 razy w tygodniu, poprawia się metabolizm skóry, co pozwala utrzymać efekt przez dłuższy czas. Cellulit jest mniejszy a skóra bardziej jędrna. Redukcję tkanki tłuszczowej możemy uzyskać dzięki możliwości penetracji preparatu do wewnątrz komórki tłuszczowej adipocytu. Dla uzyskania lepszych efektów dobrze jest połączyć mezoterapię bezigłową z zabiegami endermologii.

·         Przeciwwskazania: choroby serca, rozrusznik serca, choroby żył, epilepsja, nadwrażliwość skóry, stany zapalne, ciąża, metalowe elementy w ciele

 

Zgłoś jeśli naruszono regulamin