Green Peel - ziołowy peeling.doc

(52 KB) Pobierz
Peeling azjatycki

Green Peel - ziołowy peeling

 

 

Wśród różnych preparatów stosowanych do kompleksowej regeneracji skóry można wyróżnić chemiczne preparaty oraz całkowicie naturalne substancje. Green Peel należy do preparatów powstałych wyłącznie na bazie naturalnych roślinnych substancji, które nie zawierają żadnych szkodliwych składników ani syntetycznych cząsteczek trących, czy też konserwantów. W związku z powyższym nawet, jeśli peeling dostanie się do oczu nie powoduje on pieczenia ani żadnych groźnych podrażnień.


 

Zabieg Green Peel jest zalecany do stosowania w przypadku:
- zwiotczałej skóry

- występowania pomarszczonej, luźnej skóry;
- blizn;
- trądziku;
- cellulitu;
- zwiotczałej, luźnej skóry na brzuchu;
- rozstępów;
- skóry z rozszerzonymi porami;
- skóry zanieczyszczonej z zaskórnikami;
- skóry starczej;
- występowania plam starczych na skórze;
- innych oznak starzenia typu utrata konturu twarzy.

Green Peel – pięciodniowa odnowa skóry
Green Peel nie jest skomplikowanym zabiegiem, aczkolwiek mogą go wykonywać jedynie odpowiednio przeszkolone kosmetyczki, posiadające certyfikat. Jedyną trudnością w przeprowadzaniu zabiegu jest odpowiednia ocena skóry przez kosmetyczkę oraz precyzyjne dopasowanie intensywności i długości masażu wcierającego Green Peel. Tajemnicą peelingu jest kilkuminutowy masaż skóry przy użyciu specjalnej mieszanki ziołowej o kolorze zielonym. Preparat ma konsystencję gęstej papki. Podczas masażu dochodzi do starcia wierzchnich warstw naskórka, przez mikrocząsteczki zawarte w ziołach. Podczas masażu w skórę wchłaniane są inne wartościowe składniki mieszanki Green Peel, takie jak witaminy, enzymy, sole mineralne, hormony roślinne etc.
1 dzień
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest delikatnie zaczerwieniona i odczuwalne jest delikatne pieczenie. Pod wieczór pieczenie stopniowo zacznie zanikać. Ważnym jest, aby osoba poddana zabiegowi podporządkowała się zaleceniom kosmetyczki i stosowała serię kosmetyków, którą dostanie do użytku w domu

2 dzień
W dniu drugim skóra zaczyna wyglądać normalnie, choć może być jeszcze delikatnie zaczerwieniona i obrzmiała. Nie należy jej drapać ani przemywać jej wodą. Zalecane jest jedynie nakładanie kremów danych przez kosmetyczkę.
3 dzień
Warto jest zostać w domu trzeciego dnia, ponieważ w tym czasie skóra zaczyna złuszczać się. Wygląda ona nieestetycznie, gdyż jest zmarszczona i zaczyna pękać. W tym czasie należy ze szczególną sumiennością nakładać kremy i inne preparaty przepisane przez kosmetyczkę.
4 dzień
Czwartego dnia dochodzi do najintensywniejszego złuszczenia, wtedy trzeba również skórę odpowiednio nawilżać preparatami przepisanymi przez kosmetyczkę.
5 dzień
Piątego dnia konieczna jest wizyta w gabinecie kosmetycznym, gdzie kosmetyczka nakłada na skórę specjalne emulsje i maski, które pozytywnie wpływają na skórę. Pomagają również usunąć pozostałości złuszczonego naskórka. Ponadto, wygładzają i widocznie poprawiają kondycję skóry oraz zabezpieczają ją przed szkodliwym działaniem środowiska.

Green Peel – przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu
Pomimo faktu, iż Green Peel należy do grupy bezpiecznych zabiegów, to nie może on być stosowany w przypadku:
- występowania nowotworu skóry,
- alergii skóry,
- zwyrodnień skóry,
- zapalnych chorób skóry,
- innych przewlekłych chorób skóry,
- ciąży.

Green Peel – orientacyjny koszt

zabiegu
Green Peel może być stosowany niemalże na każdą część ciała, niemniej jednak ze względu na wysoki koszt zabiegu, najczęściej nakładany jest on na twarz.
Zabieg Green Peel kosztuje łącznie z wykonaniem drugiego zabiegu około 450 – 550 PLN

 

 

 

ziołowa metoda na odmłodzenie skóry

 

peeling ziołowy, Green Peel

Zabieg Green Peel polega głównie na złuszczeniu górnej warstwy skóry tzw. epidermy przy użyciu ziołowych preparatów. Poprawa ukrwienia, do którego dochodzi na skutek działania ekstraktów ziołowych, przyspiesza przemianę materii i w ten sposób przyspieszony jest proces regeneracji skóry. Usunięcie wierzchniej warstwy skóry pomaga uaktywnić dolne warstwy skóry i przyspieszyć produkcję nowych komórek.


 

 Green Peel – przebieg zabiegu
Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetyczka musi precyzyjnie ocenić stan skóry, często do odpowiedniej diagnozy proszony jest dermatolog. W pierwszym etapie zabiegu na twarz nakładany jest specjalny żel – ziołowy ekstrakt o właściwościach bakteriobójczych, przygotowuje on skórę

do zabiegu. Jest on delikatnie wmasowany w skórę, a później starty specjalnymi kosmetycznymi gąbeczkami. Kosmetyczka następnie przygotowuje preparat Green Peel. Odwodniony, zielony proszek wsypuje do miseczki i rozprowadza go za pomocą specjalnego płynu, który zawiera sole mineralne, fosfor, witaminy, białko oraz inne składniki odżywcze. Utworzona jednolita masa nakładana jest na skórę za pomocą masażu, wykonywanego okrężnymi ruchami. Podczas zabiegu usuwane są obumarłe komórki, a głęboko w skórę wnikają składniki odżywcze, enzymy oraz hormony roślinne. W zależności od tego, co chce osiągnąć kosmetyczka masaż może trwać do 10 minut lub krócej. Warstwa nałożonych na skórę ziół przykrywana jest nasączoną gazą i dodatkowo nawilżana jest płynem używanym wcześniej do rozprowadzenia proszku Green Peel. Płyn ten wzmacnia działanie ziół a jednocześnie łagodzi podrażnienia. Po około 20 minutach kompres jest zdejmowany, a pozostałości zmywane. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko szczypie. Odczuwalne pieczenie może być zmniejszone specjalną maścią, której zadaniem jest ochrona skóry po wyjściu z gabinetu kosmetycznego. Utrzyma ona na skórze odpowiednią wilgoć i ochroni ją przed szkodliwym wpływem środowiska zewnętrznego.

Green Peel – główne złuszczenie skóry odbędzie się w domu


Czwartego dnia od zabiegu dojdzie do najintensywniejszego złuszczenia skóry. Będzie ona schodziła płatami. W tym czasie warto jest pozostać w domu, dla większego komfortu psychicznego.

Green Peel – druga część zabiegu
Po pięciu dniach należy powrócić do gabinetu kosmetycznego na drugą część zabiegu, podczas którego usuwane są resztki starej skóry. Nowa powłoka skórna pokrywana jest kremami ochronnymi. Zabieg kończy się wmasowaniem specjalnego ziołowego eliksiru, który zawiera m. in. kolagen i elastynę etc. Następnie nakładane są dwie maseczki, których nie zmywa się z twarzy. Po około 20 minutach utworzoną zewnętrzną maseczką po prostu ściąga się z twarzy (nałożony preparat tworzy na skórze twarzy swoistego rodzaju powłokę, która przypomina cieniutką folię do pakowania żywności).

Green Peel – efekty zabiegu
Nowa skóra jest napięta, wygładzona, ma mniejsze pory i wygląda promieniście. Usunięte zostają przebarwienia, rozstępy zanikają, a wiotka skóra staje się jędrniejsza i mniej zwisająca.

Green Peel – przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu
Pomimo faktu, iż Green Peel należy do grupy bezpiecznych zabiegów, to nie może on być stosowany w przypadku:
 - występowania nowotworu skóry,
 - alergii skóry,
 - zwyrodnień skóry,
 - zapalnych chorób skóry,
 - innych przewlekłych chorób skóry,
 - ciąży.
 

Zgłoś jeśli naruszono regulamin